14 лютого 2020
При роботі з друкарським обладнанням всім власникам час від часу доводиться справлятися з різноманітними неполадками та відхиленнями в роботі пристроїв. Одним з найчастіших питань є таким: «чому принтер друкує блідо». Виникає воно частіше на лазерних пристроях. Як же вирішити таку проблему та чому так відбувається?
20 січня 2020
Продуктивність роботи будь-якого колективу багато в чому залежить від того наскільки співробітники забезпечені організаційною технікою. Як правило, завдання комплектації та створення відповідних умов праці лягає на плечі керівників.
На зміну дешевим і простим в користуванні запобіжників, прийшли картріджні чіпи. Вони необхідні для повідомлення пристрою інформації про рівень чорнила та попередження про його закічення. Чіп несе всі необхідні дані про картриджі починаючи від його типу та закінчуючи технічними характеристиками й кількістю надрукованих сторінок. Давайте разом детально розберемося, що це таке, навіщо вони потрібні та які їхні функції.
Багато користувачів як струменевих, так і лазерних принтерів іноді зіштовхуються з проблемою, коли принтер зажовує папір. Часто це виглядає так: при запуску друку пристрій захоплює папір, а на виході видає зім'яті кути, сторони або зовсім пом'ятий лист, що застряг. Іноді разом з цим принтер бруднить папір, робить плями або простягає смуги. Причини такого явища можуть бути різними. Чому так відбувається і що з цим робити?
Різні користувачі друкарської техніки стикаються з проблемами поганого друку навіть тоді, коли встановлено новий кольоровий картридж. Щоб не виникало неприємностей подібного характеру, слід знати, що саме необхідно зробити для відновлення нормальної роботи пристрою та в чому можуть бути причини. Розглянемо найпоширеніші з них.
Кожен користувач друкарської техніки час від часу стикається з необхідністю заміни витратних матеріалів. Якщо струменеві принтери використовують рідке чорнило, то лазерні – тонер-картридж. Для якісного друку необхідне своєчасне поповнення витратних матеріалів.
Багато користувачів струменевих принтерів стикаються з проблемою поганого друку. Білі смуги, відсутність одного з кольорів або відбитка на папері свідчать про несправності пристрою. Тривала бездіяльність друкарського обладнання призводить до засихання чорнила в соплах друкуючої голівки струменевого принтера.
Підібравши дуже вдалий пристрій, користувачі часто зіштовхуються з деякими проблемами, поки повністю не вникнуть в його роботу. Так, принтер Brother стикається з проблемою переходу в глибокий сон. У цей момент операційна система Windows видає інформацію про те, що обладнання відключено. Таким чином виробник намагається дбайливо ставитися до навколишнього середовища.
Всі, хто користуються друкувальною технікою, рано чи пізно стикаються з потребою заміни девелопера. Часто проблема наступає дуже несподівано та далеко не всі знають, що це таке і для чого він необхідний. Розберемося детальніше в цьому питанні.
Впевнені користувачі організаційної техніки часто зіштовхуються з такими термінами, як драм-юніт і тонер-картридж. Іноді ці поняття плутають з оригінальними та сумісними витратними матеріалами. Так що ж означають такі назви та навіщо потрібні такі матеріали?
Офісна техніка компанії Brother відрізняється високою якістю друку та простотою в обслуговуванні. Крім того, ресурси картриджа та фотобарабана чималі, а заправка не вимагає багато зусиль та часу. Часом, пристрій видає помилку й не приймає заправлений картридж, вимагаючи купити новий.
Не так давно сучасні моделі друкованих пристроїв стали оснащувати картриджами зі спеціальними мікросхемами – чипами. Вони використовуються для повідомлення принтера про те, що рівень чорнила перебуває в нижній межі та прийшов час їх поповнити. Виробники пішли на такий крок для того, щоб уберегти споживача від неякісних підробок.
Сучасна людина не уявляє свого життя без комп'ютера, сканера, принтера та всілякої оргтехніки. Пристрої для друку сьогодні знаходяться в кожному офісі й навіть будинку. Витратним матеріалом для принтера вважаються картриджі, які слід змінювати новими, після того, як вони спорожніли.
Не зважаючи на перехід всієї документації в електронний формат, без паперових примірників в сучасному світі, все ж, неможливо. Отримати паперову документацію допомагають найрізноманітніші друковані пристрої: лазерні та струменеві принтери, ксерокси, багатофункціональні пристрої.
Кожен покупець приділяє пильну увагу при виборі нового принтера. Серед головних параметрів вибору важливу роль відіграє виробник, функціональність пристрою та вартість. Але коли вже купується принтер й активно експлуатується, іноді починає щось йти не так. Чому це відбувається?
Сучасне виробництво організаційної техніки для офісів постійно випускає величезну кількість друкованих пристроїв. Більшість з них мають чіпи нового покоління. Після їх активної експлуатації може знадобитися прошивка принтера. У багатьох випадках вона рятує від покупки нового картриджа, який іноді коштує як новий пристрій.
Багатофункціональні пристрої для офісної роботи - це апарати для роздруківки даних на паперових носіях та зняття копій. Пристрій може бути досить компактним і володіти кількома простими функціями або стати центром офісної роботи та виконувати всілякі функції: принтера, сканера, ксерокса, факсу. Які краще БФП для офісу розглянемо далі.
Відвідуючи канцелярські магазини, комп'ютерні центри мало хто замислюється про те, що папір для друку на принтері може бути різним. Значення цього витратного матеріалу чимала, адже від того наскільки правильно підібраний папір по щільності і чи сумісний він з принтером, залежить якість друку та тривалість експлуатації пристрою.
Початкове підприємство чекають чималі фінансові вкладення, заощадити які може оренда оргтехніки. Придбати потрібну кількість друкованих пристроїв часто викликає багато проблем, адже не завжди є можливість обслуговувати, міняти запасні частини і очікувати поки відремонтують принтер, коли значні обсяги роботи простоюють.
Кожна сучасна людина неодмінно дуже добре знає, що таке копіювальний апарат та для чого він потрібний. Користуючись ним, приходить час заміни витратних матеріалів і картриджів.