Такий апарат підійде для використання в офісі великої компанії. Для користування будинку, принтери можуть друкувати і 1000 аркушів за місяць або куди менше. Якщо ж друкувальний пристрою розраховано на 8 тисяч роздрукованих листів на місяць, а з нього витягують все соки, і друкують 19-12 тисяч, принтер може незабаром вийти з ладу.
Який лазерний принтер краще і чому
При виборі лазерного принтера потрібно враховувати дозвіл, яке є в ньому. В основному, воно є показник в 600 dpi (точок на дюйм). Завдяки такому вирішенню виходять якісні фотографії, а також швидка друк різної документації. Для друку в виробничих масштабах, з роздільною здатністю в два рази більше.
Навіщо потрібно звертати увагу на швидкість друку
Окремої уваги в процесі вибору лазерного друкованого пристрою, заслуговує час виведення початкової сторінки на друк. Різні друковані пристрої, враховуючи їх технічні характеристики, виводять паперів не друк по закінченню різного часу. У лазерних принтерах є такий елемент, як нагрівальна «піч». Вона необхідна для нагрівання друкованої головки до конкретної температури, для цього потрібен певний час.
Сьогодні сучасні виробники оргтехніки та МФУ всіляко намагаються зробити час розігріву друкованого пристрою якомога менше. В середньому, показник розігріву лазерного принтера має показник в 10-14 секунд. Мінімальний показник нагріву лазерного принтера - 8,5 секунди. Так як швидкість роздруківки домашнім принтером не настільки важлива, якщо мова йде про секунди, на цей параметр можна не звертати увагу. Як правило, лазерні принтери друкують на швидкості 15-16 сторінок в хвилину. Чим швидше буде швидкість роздруківки в принтері, тим потужніше в ньому встановлені процесори, відповідно, і вище його вартість.
Вбудована пам'ять
У лазерному принтері для звичайної друку документації, буде досить 8-ми мегабайт пам'яті. Якщо ж потрібно працювати зі складною графікою і великими PDF файлами, доведеться купувати принтер з великим об'ємом мегабайтів вбудованої пам'яті. При недостатньому обсязі пам'яті, лазерний принтер не зможе повноцінно роздрукувати документ, а лише надрукує частина сторінки.
Вирішити проблему з вбудованою пам'яттю лазерного принтера можна 2-ма способами. Перший спосіб - це розширити її, шляхом вбудовування додаткової. Для цього, потрібен принтер з відповідним додатковим слотом. Другим способом виступає стиснення подаються на принтер даних, це задається в настройках друку, заздалегідь. Даний метод є більш проблематичним, але не вимагає додаткових витрат. Тим більше, при роздруківці малої кількості документації, покопатися в настройках друку ні для кого не складе проблеми.