2 жовтня 2023
При тривалому очікуванні принтер йде у сплячий режим, що допомагає зберегти енергоресурси. Але іноді цей процес відбувається дуже швидко, а для відновлення роботи доводиться натискати кнопку.
Якщо ви зіткнулися з такою поведінкою пристрою, швидкий догляд у глибокий сон робить його експлуатацію некомфортною. Проблему доведеться вирішувати, а ми вам підкажемо, як.
Причини швидкого догляду за глибоким сном
Швидше за все, вся річ у налаштуваннях. Вони можуть бути встановлені і на кілька хвилин, тоді експлуатація принтера стає нестерпною, особливо, якщо апарат встановлений в іншому кінці офісу, а зі сну без натискання кнопки він не виходить.
Деякі моделі принтерів можуть виходити зі стану сну під час надсилання завдання на друк. У будь-якому випадку, варто попрацювати над налаштуваннями, щоб використання техніки було максимально комфортним та ефективним.
Налаштування для виходу принтера зі сплячого режиму
Чи вийде принтер зі сну під час надсилання завдання на друк, або доведеться натискати кнопку для повернення його в робочий стан, залежить від моделі пристрою і вкрай рідко від його налаштувань.
При швидкому відході пристрою у стан глибокого сну потрібно вибрати оптимальний час очікування.
Зазвичай максимальний час очікування становить 4 години, але встановлювати такий тривалий термін теж не рекомендується. При простому пристрої в режимі очікування чорнило може засихати швидше, що збільшить вартість обслуговування техніки.
Що робити, якщо зміна налаштувань не вирішила проблему
Якщо ви змінили налаштування, а принтер надходить в автономну роботу занадто швидко, значить проблема криється в програмному забезпеченні.
Трапляється так, що принтер не вдається швидко запустити після простою, якщо він не вмикається і не друкує, потрібно перезавантаження пристрою. Можна зробити оновлення драйвера, перезапустити принтер, а потім знову попрацювати з налаштуваннями, але цей спосіб не завжди ефективний.
Якщо нічого не допомагає, значить стався збій у ПЗ. Для діагностики та усунення несправностей слід звернутися до сервісного центру.
Збій у програмному забезпеченні може призвести як до швидкого відходу принтера в режим глибокого сну, так і до інших несправностей.
У помилку пристрою необхідно детально вникати. Самостійне перепрошивання може створити ще більше проблем в експлуатації принтера, тому радимо вам звернутися до сервісного центру Averoprint для діагностики та усунення несправностей.